Zadnje aktivnosti

Zadnje aktivnosti korisnika mogu vidjeti samo registrirani korisnici.

Online korisnici

Online korisnike Agrokluba mogu vidjeti samo registirani korisnici.
Za potpune funkcionalnosti ovih servisa, prijavi se.

Promo

  • Ministarstvo poljoprivrede
  • 20.01.2026. 16:00

Kako podnijeti Jedinstveni zahtjev za potpore? Naučite na on-line radionici

Kampanja podnošenja zahtjeva je započela 7. siječnja, a kako to učiniti moguće je doznati na radionicama. No, broj mjesta je ograničen stoga je potrebno prijaviti se.

Kako podnijeti Jedinstveni zahtjev za potpore? Naučite na on-line radionici
Foto: Shutterstock/bigshot01
85
0
0

Od ove godine poljoprivrednici imaju dva mjeseca više vremena za predaju Jedinstvenog zahtjeva za izravne potpore poljoprivredi i IAKS mjere ruralnog razvoja za 2026., jer je rok počeo 7. siječnja, a završava 15. svibnja 2026. godine.

Kako bi prijava prošla što 'bezbolnije' Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i ribarstva organizira on-line radionice na kojima će predstavnici Ministarstva, Uprave za potpore poljoprivredi i ruralnom razvoju i Agencije za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju prezentirati novosti vezane uz intervencije i mjere potpore koje su obuhvaćene navedenim Pravilnikom te novosti vezane za podnošenje Jedinstvenog zahtjeva.

Ravnatelj APPRRR najavio isplatu potpore za Uskrs

Radionice će biti održane prema rasporedu:

  • 27. siječnja 2026. godine, s početkom u 10:00 sati
  • 12. veljače 2026. godine, s početkom u 10:00 sati
  • 24. veljače 2026. godine, s početkom u 10:00 sati

Broj mjesta je ograničen stoga je potrebno prijaviti sudjelovanje putem poveznice.


Tagovi

Jedinstveni zahtjev Radionice Prijava Kampanja


Autorica

Željka Rački-Kristić

Više [+]

Diplomirana inženjerka poljoprivrede s dva i pol desetljeća dugim iskustvom u novinarstvu, od lokalnih medija preko Večernjeg lista do uređivanja portala civilnih udruga. Urednica je portala Agroklub, predsjednica ogranka dopisnika HND-a, članica Društva agrarnih novinara Hrvatske (DANH) i Međunarodne udruge agrarnih novinara (IFAJ). Dobitnica je nagrade "Zlatno pero".

Izdvojeni tekstovi

Izdvojen oglas

KLUB

Pečena dubleka, turkinja, račanka... Inače je običaj peći ju za Badnjak, ali kako sutra u planu imam medenjake, a i radni dan je, ispekla sam ju danas.
Ima li vas još koji pečete turkinju za Badnjak?