Pretraga tekstova
Hrvatski vinari
Hrvatski vinari će u organizaciji Hrvatske gospodarske komore prvi put nastupiti na međunarodnom sajmu vina u Londonu koji se održava od 12. do 14. svibnja. London Wine Faire jedan je od najvećih sajmova za sektor vinarstva i drugih alkoholnih pića na svijetu. Na zajedničkom štandu veličine 40 četvornih metara nastupit će 10 hrvatskih tvrtki proizvođača vina.
S više od 1350 britanskih i stranih izlagača, te 15.000 posjetitelja i brojnim događanjima Londonski sajam vina idealna je mogućnost za pronalazak i suradnju s međunarodnim partnerima, navodi se u priopćenju HGK.
[Hina]
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Zatvoren je 5. CroAgro sajam, uz kojeg ste mogli posjetiti i Sajam hrane i zdravog življenja te novi dodatak Modernpak&Intergrafika. Na sajmu je sudjelovalo više od 360 izlagača iz 27 zemalja, čija se ponuda prostirala na preko 14.600 m2 iz... Više [+]
Zatvoren je 5. CroAgro sajam, uz kojeg ste mogli posjetiti i Sajam hrane i zdravog življenja te novi dodatak Modernpak&Intergrafika.
Na sajmu je sudjelovalo više od 360 izlagača iz 27 zemalja, čija se ponuda prostirala na preko 14.600 m2 izložbenog prostora u šest paviljona (8, 8a, 9, 10A, 11A) te u Auli između paviljona 11a i 10a.