Zadnje aktivnosti

Zadnje aktivnosti korisnika mogu vidjeti samo registrirani korisnici.

Online korisnici

Online korisnike Agrokluba mogu vidjeti samo registirani korisnici.
Za potpune funkcionalnosti ovih servisa, prijavi se.

Promo

  • Jerković
  • 05.02.2026. 09:00
  • Virovitičko-podravska, Virovitica

Evo što Jerković donosi na Viroexpo - za sve veličine gospodarstava!

Sitno odbrojavamo do 29. sajma Viroexpo u Virovitici. Tvrtka Jerković ni ove godine neće razočarati te će izložiti raznoliku ponudu namijenjenu proizvođačima od najvećih do najmanjih, a pripremaju i sajamske popuste te posebno darivanje

Evo što Jerković donosi na Viroexpo - za sve veličine gospodarstava!
Foto: Karolina Rastija
322
0
0

Još je nekoliko dana ostalo do otvorenja 29. Međunarodnog sajma gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo 2026. koji će se održati od 13. do 15. veljače 2026. godine u Virovitici. Na njemu će se predstaviti stotine izlagača, od kojih će poljoprivrednicima zasigurno najzanimljiviji biti izložbeni prostori s brojnom poljomehanizacijom.

"Svake godine se trudimo izložiti što više strojeva iz našeg asortimana, a kako raste sajam tako raste i naš izložbeni prostor. Izložit ćemo što raznolikiju ponudu namijenjenu svim veličinama gospodarstava - od najmanjih do najvećih, svi će moći pronaći nešto u skladu sa svojim potrebama", rekao nam je Pavle Marić, voditelj prodaje u tvrtki Jerković d.o.o. Ističe kako je sajam izuzetno dobro datumski pozicioniran jer dolazi prije početka proljetnih radova.

Otkrio nam je kako cijeli njihov asortiman već godinama, koliko ondje izlažu, izaziva veliki interes kod dosadašnjih, ali i budućih kupaca pa već znaju i očekuju novitete na njihovom štandu. Zato ih niti ove godine neće razočarati.

Posjetitelji će tako moći vidjeti brojne Claas traktore koje imaju u ponudi, limitirane izvedbe traktora u specifičnoj Night Edition izvedbi opreme, Horsch sijačice za uskorednu i širokorednu sjetvu, Muthing malčere, dok će u unutarnjem prostoru izložiti cijelu ponudu vezanu za preciznu poljoprivredu, od navigacijskih uređaja Trimble, FJD, XAG, sonde za uzorkovanje WintexAgro te po prvi puta dron za primjenu u poljoprivredi XAG. U unutarnjem prostoru zainteresirani će, dodaje, dobiti cjelokupnu informaciju vezano za precizna rješenja na jednom mjestu.

Dođite i pitajte - prilagođavaju se svakom kupcu zasebno

Kao i svake godine do sada pripremili su sajamske popuste za buduće kupce koji će ih u tri dana trajanja sajma moći ostvariti za kupovinu strojeva iz njihove ponude. Također će imati promotivne cijene za navigacijske sustave i auto pilote. "Savjetujemo buduće poslovne partnere da nas posjete na vanjskom i unutarnjem prostoru te se raspitaju za cjelokupnu ponudu i ostvare popuste", poručio je Marić.

Jerković claas traktori
Očekuju vas Horsch sijačice za uskorednu i širokorednu sjetvu

Smatra kako je izravan kontakt s kupcima vrlo važan, bilo da se radi o razmjeni iskustava s terena, upita o kupovini ili o planovima o narednim investicijama te da su uvijek na raspolaganju i prilagođavaju se svakom kupcu zasebno.

"Specifičnost našeg asortimana je i to da svaki kupac može konfigurirati, prilagoditi u opremi stroj za sebe, što je izuzetno bitno. Svaka stavka stroja je prilagodljiva uvjetima i potrebama proizvođača, a klijenti to prepoznaju", ispričao nam je.

Prodati više strojeva na jednom gospodarstvu pokazatelj je uspjeha

Kaže kako su izazovi u poljoprivredi svake godine sve veći, zahtjevi sve složeniji, a očekivanja kupaca rastu te da su se sve marke koje zastupaju prilagodile svim izazovima koje poljoprivrednici stavljaju pred njih. Prije svega se to odnosi na kvalitetu strojeva koja je, kaže, na izuzetno visokoj razini, dinamika isporuke teče normalnim tokom, narudžbe strojeva i isporuke su se stabilizirale u usporedbi s prijašnjim godinama tako da u svakom trenutku mogu odgovoriti na sve upite kupaca.

Što se tiče ocjene prošle godine, priznaje kako su izuzetno zadovoljni ostvarenim rezultatima te podsjeća da tvrtka Jerković nije nova na tržištu - da kupci već prepoznaju njihov kvalitetan dugogodišnji rad.

"Stabilni smo kao partner već godinama. Jedan smo od prvih izbora prilikom kupovine strojeva, kupci cijene našu stabilnost na tržištu, servisni tim je izuzetno kvalitetan, serviseri su educirani i spremni odgovoriti i na najteže izazove na terenu, a u slučaju da se i dogodi bilo kakav kvar, ekipa servisera ga otklanja u najkraćem mogućem roku", napomenuo je te nastavio kako strojevi ne stoje u sezoni radova i kako poljoprivrednici više ne kupuju samo stroj već partnera u proizvodnji koji u svakom trenutku može pratiti najzahtjevnije izazove.

Osvojite korištenje traktora na 2 dana ili gnojidbu dronom!

Što se tiče rezervnih dijelova, poručuje kako imaju veliko skladište gdje kupci mogu naći sve za svoje strojeve od potrošnih dijelova koji se koriste na dnevnoj razini do složenijih komponenti koje isporučuju u najkraćim mogućim rokovima.

"Kupci se vraćaju i to je najbolji pokazatelj da dobro radimo jer prodati jednom nije problem, ali stvoriti dugogodišnji partnerski odnos i ostvariti drugu, treću prodaju na istom gospodarstvu - tu se vidi kvaliteta i razlika", zaključuje te poziva sve zainteresirane da posjete sajam i njihov izložbeni prostor.

Za sve posjetitelje sajma Jerković priprema nagradno darivanje. Sudjelovanje je jednostavno - potrebno je ostaviti svoje podatke na jednom od njihovih štandova.
Posjetitelji koji ostave podatke na vanjskom štandu, gdje će biti izloženi traktori, ulaze u izvlačenje za nagradu dva dana korištenja najprodavanijeg traktora Claas Arion 450.

Posjetitelji koji ostave podatke na unutarnjem štandu, na kojem će Jerković predstaviti rješenja precizne poljoprivrede, ulaze u izvlačenje za nagradu gnojidbe 10 hektara poljoprivrednog zemljišta pomoću poljoprivrednog drona.

Izvlačenje dobitnika održat će se posljednji dan sajma, u nedjelju, a dobitnici će biti proglašeni na Jerkovićevim društvenim mrežama - Facebooku i Instagramu.

Sretno svima!


Tagovi

Jerković Viroexpo Pavle Marić Claas Traktori Horsch sijačice Muthing malčeri Sajamski popust


Autorica

Karolina Rastija

Više [+]

Magistra agroekonomike s iskustvom u poljoprivredi. Svoje znanje i savjete dijeli i s čitateljima Agrokluba.


Partner