Pretraga tekstova
Održani uspješni Bayer Agro Dani u Peteranecu gdje su poljoprivredni proizvođači mogli dobiti stručne odgovore na sva pitanja.
BayerCrops Science i Agrokuća d.o.o. održali su uspješne Bayer Agro Dane. U jeku proljetnih radova, Bayer organizira brojna događanja za svoje vjerne kupce. Osim opskrbe sa Bayerovim proizvodima po povoljnijim cijenama, poljoprivredni proizvođači su mogli postavljati pitanja Bayerovom stručnom timu te time dobiti odgovore i savjete vezane za svoje usjeve.
Izravnim kontaktom s kupcima, Bayerovi stručnjaci približili su problematiku zaštite usjeva od raznih bolesti, nametnika i štetnika te individualno savjetovali svakog proizvođača ovisno o specifičnostima.
Zahvaljujući Bayerovim visoko-kvalitetnim i nenadmašno djelotvornim proizvodima poput Laudisa i Mikal premiuma, dobar savjet nije bilo teško provesti u djelo pogotovo uzevši u obzir posebne pogodnosti koje su kupci mogli ostvariti prilikom kupnje tijekom trajanja Bayer Agro Dana.
Osim dobrih savjeta i povoljnije kupnje Bayer je posjetiteljima omogućio interaktivne sadržaje kojima su mogli osvojiti i zanimljive nagrade.
Budite i Vi spremni za sezonu i pridružite se na Bayer Agro Danu u Vama najbližoj poljoprivrednoj ljekarni. Nazovite nas odmah na 01 6599 921 i saznajte koja lokacija i datum Vama najviše odgovara!
Tagovi
Bayer Agro Dani Laudis Mikal premium F Zaštita usjeva Poljoapoteka
Partner
Zagreb,
Hrvatska
tel: + 385 (0)1 6599 994,
e-mail: agro.info@bayer.com
web: http://www.cropscience.bayer.hr/
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Nakon kiše 🥰🥰🥰
Maja Celing Celić
prije 4 dana
Kod nas nakon petka nije padala, a prema prognozi ni neće. Ovo su fotke od jučer i od petka ;) Kod nas nakon petka nije padala, a prema prognozi ni neće. Ovo su fotke od jučer i od petka ;)
Đuro Japaric
prije 4 dana
Nije nakon kiše , baš pada u brdskom dijelu Sl. Broda ! Samo kajsije mi smrznule u drugom valu , trešanja i nešto višanja ima , na 2 kruške , grožđe Više [+] nije ubijeno , jučer i danas sam vršio odbacivanje dijela izbojaka , ostavim više pupova a onda dio bacim ! Dobro je došla kiša da rastopi pokoricu , a i za puževe !