Evo nas opet fotka... nasmiješi se!!
#RuralFoto #Životinje
Damir Senjan
prije 1 godinu
Đuro Japaric Ja se poveselio konačno malo odmora 😂😂😂😂 e sad sam razočaran. Đuro Japaric Ja se poveselio konačno malo odmora 😂😂😂😂 e sad sam razočaran.
Đuro Japaric
prije 1 godinu
U članku 38 Ustava HDZ i SDP piše ; Jamči se sloboda mišljenja i izražavanja misli ! Iznio sam da me desna guska podsjeća na Marijanu Petir , Više [+] štetočinju za OPG i Hrvatsku poljoprivredu , te što je Anušić putem medija javno rekao ! Inače bio sam na ručku sa Marijanom Petir , nema ona veze o poljoprivredi ! Dizačica ruku kada je u većini , a u većini je u saboru već treći puta ! Ta ista IMA PRAVO predlagati i zakone ! Ali NEĆE to Marijana jer za to treba i PAMETI , a i izložiti se javnosti ! Bio mi je kolega radi prometne u zatvoru sa ministrom Čačićem , pa i nas dva možda u tom slučaju možemo biti u zatvoru , ali NE i za kritiziranje REŽIMA koji radi iznimno veliku štetu HRVATSKOM narodu u gospodarskom i demografskom smislu !
Damir Senjan
prije 1 godinu
Đuro Japaric 😂😂😂😂😂😂😂 mi ćemo oba dvoje da se družimo iza rešetaka zbog kometara. Možda nas stave za cimere 😂😂😂😂😂😂😂 Đuro Japaric 😂😂😂😂😂😂😂 mi ćemo oba dvoje da se družimo iza rešetaka zbog kometara. Možda nas stave za cimere 😂😂😂😂😂😂😂
Đuro Japaric
prije 1 godinu
Ova desna sa glavom podsjeća me na Marijanu Petir , čuvenu borkinju za osobne ekonomske boljitke , a štetočinju za OPG ! Koliko je HDZ stalo do Više [+] poljoprivrede , dokaz je da je HDZ postavio Marijanu za predsjednicu Odbora za poljoprivredu , reče javno Ivan Anušić - župan HDZ u PROVINCIJI Slavoniji !