Pretraga tekstova
SDP je objavio izborne liste za predstojeće izbore. Među ministrima koji imaju razloga za zadovoljstvo je i Tihomir Jakovina, jer će, u najgorem slučaju biti saborski zastupnik.
Aktualni hrvatski premijer i predsjednik SDP-a Zoran Milanović, predstavio je na današnjoj sjednici Predsjedništva stranke, izborne liste koalicije Hrvatska raste u kojoj su osim SDP-a još i HNS, Hrvatski laburisti, HSU, A-HSS te Zagorska stranka.
Ministar poljoprivrede Tihomir Jakovina nema razloga za nezadovoljstvo, jer se nalazi na visokom drugom mjestu V izborne jedinice koja obuhvaća Požeško-slavonsku, Brodsko-posavsku i Vukovarsko-srijemsku županiju koje mu omogućava gotovo siguran ulazak u Hrvatski sabor i osigurava sve blagodati koje saborski zastupnici imaju.
Pobijedi li SDP, Jakovina završava u Saboru, a možda i na dosadašnjoj funkciji.
Ukoliko SDP s koalicijskim partnerima izađe kao pobjednik i iz ovih izbora, nije nemoguće da Jakovina i dalje ostane prvi čovjek hrvatske poljoprivrede. Iz svega toga proizlazi da je premijer dosadašnjim Jakovininim radom zadovoljan.
Foto: PIXSELL
Tagovi
Zoran Milanović Izborne lista Hrvatska raste V izborna jedinica Tihomir Jakovina Požeško-slavonska županija Brodsko-posavska županija Vukovarsko-srijemska županija Hrvatski sabor Saborski zastupnici
Autorica
Više [+]
Autorica i upravna pravnica Sandra Špoljar dolazi iz Koprivnice, gdje je na razne načine, tradicijom i obiteljski, vezana uz poljoprivredu. Godinama je radila kao novinarka u informativnom programu HTV-a te za Plodove zemlje i Agroglas.
Iznenadio nas je umirovljeni susjed koji je svratio u Agroklub s posebnim darom – svojom literaturom iz 1945. godine! 📚 Stranice povijesti, miris papira i znanje koje je oblikovalo generacije😊
                                                        Đuro Japaric
                                                        
                            
                            prije 1 tjedan
                        
Pa i ja sam Agroklubu poslao dio dokumentacije koju sam KUPIO putem NARODNIH novina , a iz koje se mogu vidjeti > visokoumne > sposobnosti hrvatskih Više [+] političara ! Danas je tehnika napredovala , pa svi na INTERNETU mogu ukucati ; Zakon o poljoprivrednom zemljištu 2018 ! Budući da HRVATI ne znaju čitati latinicu i ne razumiju o čemu se radi nužan je PRIJEVOD ! Gospođa Kolinda poštovala je zapovjedni članak 89 Ustava državice zvane RH i donijela je odluku o PROGLAŠENJU Zakona , kojega je donio nekakav hrvatski sabor na sjednici 16. veljače 2018 ! Člankom 101 lokalne vlasti ( općine i gradovi ) koje su htjele raspolagati sa državnom zemljom MORALE su donijeti PROGRAM raspolaganja u roku 3 mjeseca od stupanja Zakona ! Da bi to mogle Vlada i Ministarstvo istim Člankom morale su donijeti više Uredbi i Pravilnika , ali u roku 6 mjeseci ! Ako lokalne vlasti NEĆE donijeti PROGRAM , rezervna je varijanta da PROGRAM donesu Odjeli za poljoprivredu ŽUPANIJA ! kaznene odredbe Ako lokalne vlasti i Odjeli za poljoprivredu ne donesu PROGRAM , KAZNI NEMA ! Koji su KRETENI pisali Zakon ? KRETENI u ne hrvatskom saboru neka pročitaju što su nametnuli , kao i gospođa Kolinda !
 
 
 
        
Opg Goran
prije 10 godina
EEee,,Milanovicu sada sigurno gubis izbore.