Pretraga tekstova
Agencija za plaćanja objavila je izmjene natječaja u provedbi tri tipa operacija.
Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju objavila je jučer 18. srpnja 2018. godine, izmjene Natječaja za provedbu Podmjere 4.2. "Potpora za ulaganja u preradu, marketing i/ili razvoj poljoprivrednih proizvoda" – za provedbu tipa operacije 4.2.1. – objekti za proizvodnju ulja.
Također, objavili su i izmjene Natječaja za provedbu Podmjere 4.2. "Potpora za ulaganja u preradu, marketing i/ili razvoj poljoprivrednih proizvoda" – za provedbu tipa operacije 4.2.1.- objekti malog kapaciteta za preradu mlijeka.
Objavljene su i druge izmjene Natječaja za provedbu Podmjere 4.2. "Potpora za ulaganja u preradu, marketing i/ili razvoj poljoprivrednih proizvoda" – za provedbu tipa operacije 4.2.2. “Korištenje obnovljivih izvora energije”.
Što se točno mijenja, pogledajte ovdje.
Izvori
Tagovi
APPRRR Mjera 4 Podmjera 4.2. Natječaj
Autorica
Više [+]
Diplomirana inženjerka poljoprivrede s dva i pol desetljeća dugim iskustvom u novinarstvu, od lokalnih medija preko Večernjeg lista do uređivanja portala civilnih udruga. Urednica je portala Agroklub, predsjednica ogranka dopisnika HND-a, članica Društva agrarnih novinara Hrvatske (DANH) i Međunarodne udruge agrarnih novinara (IFAJ). Dobitnica je nagrade "Zlatno pero".
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
AJMOOO - Na 27. međunarodne Dane masline 25. i 26. u Zadar i na otok Ugljan. Bit će svega. Ića, pića, lipog druženja... Jedva čekam. A Vi?!
Nedjeljko Jusup
prije 2 tjedna
Vedrane pa Ti i Agroklub ste uvik dobrodošli. Rado viđeni. Dođi(te) drage volje😊 Vedrane pa Ti i Agroklub ste uvik dobrodošli. Rado viđeni. Dođi(te) drage volje😊