Pretraga tekstova
Odabrani vlasnik zemljišta ili projekta za najveći doprinos ruralnom prostoru će biti nagrađen sa 15.000 eura. Natječaj traje do 31. prosinca 2016.
Zaklada Anders Wall iz Stockholma u usuradnji s EU komisijom, Kraljevskom švedskom akademijom poljoprivrede i šumarstva i Prijateljima sela odlučilo je nagraditi poljoprivrednike koji su doprinijeli ruralnom okolišu u EU.
Nagrada Anders Wall namijenjena je privatnim poduzetnicima koji su na neki način doprinijeli poboljšanju kvalitete okoliša. Tu je očuvanje krajolika, osiguranje bioraznolikosti, očuvanje kulturnog naslijeđa, doprinos održivom ekonomskom razvoju.
Odabrani vlasnik zemljišta ili projekta će biti nagrađen sa 15.000 eura. Natječaj traje do 31. prosinca 2016.
Prijaviti se možete ispunjavanjem prijavnice i slanjem na e-mail julianna.nagy@elo.org i adresu: Anders Wall Award, Friends of the Countryside, Rue de Trèves 67, B-1040 Brussels, Tel: + 32 (0)2 234 2000, Fax: + 32 (0) 2 234 3009).
Dokumenti
Tagovi
Autorica
Više [+]
Ivana je urednica na Agroklub portalu. "Vaša uvjerenja ne čine vas boljom osobom. Djelovanje čini."
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Muž u našem preko 3,5 m visokom kukuruzu kod Drave 🫣🌽🌻 i suncokret je na jednoj njivi jako, jako dobar. Iako nam prijeti nevrijeme danas i suša već uzima svoje, ali nadamo se da će nešto i biti na kraju na vagi
Damir Senjan
prije 6 dana
Karolina Rastija Hahaha ovakav sam ja velik u ovo vrijeme imao prošle godine ali ja sam ti uvjek na OSSK da nepišem koje sorte. Tad sam stajao i Više [+] gledao, pa nisam znao dali sam lud ili slijep. 2 do 3 metra kokuruz po tri klipa, to je bilo da nevjeruješ. Pa sin me pitao a tata koju si to glopus napravio da je koruza tak velika, trebaju ljestve da bi došao do klipa. Ove je godine dobar ali nije toliko visok. To ćemo vidjeti u jesen što nam vrijeme dalo. A suncokret mi povaljan ubi bože, previsok 190 cm i još bi nekuda u zrak, ogromni listovi i ako tek jedna trečina procvjetala a avo što na zemlji pokoj mu dušu oprosti. Ako se pokriju troškovi bit će dobro i ako ubslijedečem valu ne udari tuča. Karolina a ti sa mužem umjestu na more u tu Amazonu malo kao kamperi na odmor, pa uživancija. Možda ima nešto lijepo da se desi, pa da roda za 9 mjeseci nešto novo i da donese 🙊🙊🤫🤫🤫
Karolina Rastija
prije 6 dana
Haha, to je Pioneerov 9975, ali zemlja je kod Drave ova jako dobra Haha, to je Pioneerov 9975, ali zemlja je kod Drave ova jako dobra
Damir Senjan
prije 1 tjedan
Pa gledam slike, ovo je da nevjeruješ. Pa gdje ti muž nabavio sjeme kukuruza, ovo je kao u Amazonskim šumama ili neko Amazonsko sjeme kukuruza. Pa gledam slike, ovo je da nevjeruješ. Pa gdje ti muž nabavio sjeme kukuruza, ovo je kao u Amazonskim šumama ili neko Amazonsko sjeme kukuruza.
Damir Senjan
prije 1 tjedan
Moj si suncokret legao poslije sada ovoga jakoga vjetra, kukuruz izdržao vjetar ali suncokret nije. Moj si suncokret legao poslije sada ovoga jakoga vjetra, kukuruz izdržao vjetar ali suncokret nije.