Pretraga tekstova
U kontinentalnoj Hrvatskoj uglavnom oblačno povremeno s slabom kišom. Uzduž Jadrana uglavnom suho s duljim sunčanim razdobljima. Minimalne vrijednosti temperature zraka na kontinentu u granicama od 8°C do 12°C, a uzduž Jadrana u granicama od 12°C do 17°C. Maksimalne vrijednosti od 17°C do 24°C na kontinentu, a uzduž Jadrana od 19°C do 24°C. Temperaturne sume se očekuju na razini ili malo iznad, a u Dalmaciji ispod prosjeka za ovo razdoblje. Očekuju se djelomično povoljni vremenski uvjeti za obavljanje radova na otvorenom.
Prognozirano 19.05.2010
Izvori
Državni hidrometeorološki zavod
Tagovi
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Prvi snjeg uz pečenje rakije. Može li bolja kulisa uz pucketanje vatre iz kazana? PS. Za desert ledena berba
Maja Celing Celić
prije 3 tjedna
Nekoliko dimenzija zimske idile ;) Nekoliko dimenzija zimske idile ;)
Vedran Stapić
prije 3 tjedna
Ostalo je samo na par loza nekog kasnog stolnog grožđa, za nas i ptice 😊 Ostalo je samo na par loza nekog kasnog stolnog grožđa, za nas i ptice 😊
Đuro Japaric
prije 3 tjedna
Da li će berači biti ptice ? Rakiju sam ispekao sa sebe i nešto koji su kupili šljive od mene ! Neka paze kada voze rakiju , da imaju neke dokumente ! Da li će berači biti ptice ? Rakiju sam ispekao sa sebe i nešto koji su kupili šljive od mene ! Neka paze kada voze rakiju , da imaju neke dokumente !