Pretraga tekstova
U većini krajeva prevladavati će oblačno i kišno. Obilnija kiša izgledna je mjestimice na Jadranu te u Gorskom kotaru i Lici. Najmanje kiše očekuje se u Istočnoj Hrvatskoj. U unutrašnjosti se očekuju minimalne vrijednosti temperature zraka većinom u granicama od 1 do 9, uzduž obale od 5 do 11, na otocima od 9 do 17, a maksimalne vrijednosti se očekuju u unutrašnjosti od 7 do 17 i na Jadranu od 11 do 17°C. Temperaturne sume se u najvećem dijelu unutrašnjosti očekuju iznad, a na Jadranu većinom malo ispod prosjeka za ovo razdoblje. Izgledni su nepovoljni vremenski uvjeti za obavljanje radova na otvorenom.
Prognozirano 02.11.2009
Izvori
Državni hidrometeorološki zavod
Tagovi
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Uskoro će ovaj prekrasan vrt na Vijencu Josipa Kozarca Osijek, postati parkiralište. Vrt je 50 godina obrađivala jedna baka, kojoj su rekli iz Grada da od ove godine više ne radi vrt. Tako će nestati šarene ruže, mirisi iz djetinstva i oaza... Više [+]
Uskoro će ovaj prekrasan vrt na Vijencu Josipa Kozarca Osijek, postati parkiralište. Vrt je 50 godina obrađivala jedna baka, kojoj su rekli iz Grada da od ove godine više ne radi vrt. Tako će nestati šarene ruže, mirisi iz djetinstva i oaza zelenila, mira i tišine. Lipanj, 2025.
Karolina Rastija
prije 1 tjedan
Prvo sam lajkala objavu čim sam vidjela cvijeće, pa sam onda krenula čitati... tuga :( Prvo sam lajkala objavu čim sam vidjela cvijeće, pa sam onda krenula čitati... tuga :(
Maja Celing Celić
prije 1 tjedan
I oaza za mnoga oku nevidljiva živa bića :( I oaza za mnoga oku nevidljiva živa bića :(