Pretraga tekstova
Vrijeme je prijava za izlaganje na Bjelovarskom sajmu
Zadovoljstvo nam je pozvati Vas da sudjelujete na našoj najvećoj sajamskoj manifestaciji, 19. jesenskom međunarodnom bjelovarskom sajmu, koji će se održati od 9. do 11. rujna. 2011. godine, pod pokroviteljstvom Ministarstva poljoprivrede, ribarstva i ruralnog razvoja.
Jesenski međunarodni bjelovarski sajam najveća je sajamska priredba Bjelovarskog sajma, ali i najveća specijalizirana stočarska priredba u zemlji.
Prošlogodišnji Jesenski sajam je posjetilo oko 50 tisuća posjetitelja, a ostvaren je rekordan broj od 455 izlagača. Riječ je o međunarodnom stočarskom, gospodarskom i obrtničkom sajmu, sa najvećom ponudom poljomehanizacije na jednom mjestu u Republici Hrvatskoj.
U sklopu Jesenskog sajma održava se i 19. državna stočarska izložba, na kojoj se predstavljaju najbolja grla stočnog potencijala Republike Hrvatske.
Na našem Sajamskom prostoru za sve sajamske priredbe i ostale prigodne manifestacije nudimo:
Izlagačima nudimo mogućnost osiguranja izložbenih eksponata, opreme i djelatnika za vrijeme trajanja sajma od štete i svih rizika uključujući lom, krađu, provalnu krađu ili nezgodu djelatnika kod službenog osiguravatelja manifestacije.
Vaše Prijave i Narudžbenice primat ćemo na priloženim obrascima do prodaje raspoloživog prostora, a najkasnije do 19. kolovoza. 2011. godine.
Za sve izlagače smo pripremili popust za avansno plaćanje u iznosu od 5% (plaćanje cijelog iznosa računa do 8. rujna. 2011. godine).
Naše stalne izlagače molimo da svoje Prijavne obrasce dostave najkasnije do 1. kolovoza. 2011. godine, jer poslije toga im nećemo moći garantirati do sada korištene izložbene lokacije.
Pozivamo Vas da nam se pridružite na našem najvećem sajmu, kako bismo zajednički predstavili najnovija dostignuća u poljoprivredi, gospodarstvu i obrtništvu, te nastavili s dugogodišnjom tradicijom sajmovanja na ovim prostorima.
Za sve informacije vezano uz izlaganje, obratite nam se u Odjel marketinga:
Fax:
e-mail:
Svi zainteresirani izlagači i posjetitelji mogu na našoj web stranici http://www.bj-sajam.hr pronaći sve potrebne informacije (obrasci, upute za izlagače i posjetitelje, program sajma,...) o 19. jesenskom međunarodnom bjelovarskom sajmu.
Direktor, ZLATKO SALAJ, dr. vet. med
Izvori
Tagovi
Bjelovarski sajam Poljoprivreda Poljomehanizacija Stočarska izložba
Partner
Bjelovar,
Hrvatska
e-mail: bj-sajam@bj-sajam.hr
web: http://www.bj-sajam.hr
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Što je sada gore od ovih zadnja tri dana Tuča ili Jaki vjetar. Kod mene vjetar napravio veču štetu nego da bila tuča. Malo prije obišao polja ali suncokret je dobio naj jače i to bar 70% ode u ništa.
Damir Senjan
prije 5 dana
Đuro Moj kako je je, mi svi iz ove kože ili vremenskih neprilika nemožemo nikuda. Sreča u svemu da kukuruz nije nastradao, ima negdje mestimično malo Više [+] se napio ali će se podignuti. Mom prijatelju kukuruza 12 hektara poravnalo sa zemljom još gore nego meni suncokret. Ništa idemo dalje, ovako i onako elelentarna neče biti proglašena zbog vjetra, pa ćemo ovih dana malo bogu krasti dane. Nema žalovanja od toga nema ništa.
Đuro Japaric
prije 5 dana
Oslobodi nas Bože od nevremena , HDZ , SDP i njihovih privjesaka ! Oslobodi nas Bože od nevremena , HDZ , SDP i njihovih privjesaka !
Damir Senjan
prije 5 dana
Karolina Rastoja Ovdje ću komentirati tvoj članak, Klimatski kaos na poljima: Mogu li ih inovacije iz zraka ublažiti? Nemogu, mogu te upozoriti ali Više [+] od ovakvih vremenskih promjena nemogu te ublažiti. Vremenske nepogode su veča sila od bilo koje naj novije tehnologije, ovisiš sam o sebi. Ili onaj način ako se ko sječa Olimpiskih igara u Pekingu kad su vremenom upravljali Harpovima da nepada kiša da se igre održe, kad bio kraj olompiskih igara hapove isključili. Tada nastao kaos sa kišama i poplavama. Danas ti o tome još mnogo ljudi priča što se tamo te godine događalo. Drugi ti primjer Svijetsko nogometno prvenstvo u Rusiji, sudac označio kraj finala, harpovi pogašeni priču dalje znate i nebo je plakalo zajedno sa Kolindom kod dodjele medalja.
Damir Senjan
prije 5 dana
Vedradrane naj gore je onaj dio što sam cijelo vrijeme bio u kontaktu sa Lidea Srbija, da vidimo što i kako i po njihovim uputama radio. Za slijedeču Više [+] godinu trebalo je nešto novo njihovo biti u srcu Bilogore, ali očito ću odustati od toga. Moram dobro razmisliti za slijedeču godinu.
Damir Senjan
prije 5 dana
Karolina Rastija Amazon suncokret, tu su glave trebale biti 28-30 cm. Sada što ostane ako ostane, bumo vidjeli kako kažu slijepci. Ali vremenskim Više [+] nepogodama još nije kraj a uloženo previše.
Damir Senjan
prije 5 dana
Vedrane, na svim tablama. Jedan mi danas iz sela rekao da je to bio primjer kako bi trebao izgledati suncokret a ne što oni imaju. Sada je primjer za Više [+] uđbenike na zemlji. Ništa idemo dalje.
Vedran Stapić
prije 5 dana
Gadno, nadam se da nije tako na svim tablama Gadno, nadam se da nije tako na svim tablama