Iskoristi popust - prekvalificiraj se!

Kontaktiraj

Učilište Studium – ustanova za obrazovanje odraslih

Kontakt - Učilište Studium – ustanova za obrazovanje odraslih

Učilište Studium – ustanova za obrazovanje odraslih
Osijek +385 31 201 193; osijek@uciliste.net
Vinkovci +385 32 617 100; vinkovci@uciliste.net
Vukovar +385 32 443 153; vukovar@uciliste.net
Županja +385 32 831 854; info@andragog.hr
Valpovo +385 31 650 948; valpovo@andragog.hr
Zagreb +385 1 551 58 74: zagreb@andragog.hr

pogledaj sve oglase partnera

Cijena: na upit

Opis

Pridruži se zadovoljnim polaznicima Učilišta Studium i usmjeri karijeru u pravom smjeru!

Svakih 15 dana odobravamo 15% popusta na 5 odabranih programa obrazovanja. Za početak smo odabrali sljedećih pet zanimanja:

  • Veterinarski tehničar
  • Sanitarni tehničar
  • Šumarski tehničar
  • Strojarski tehničar
  • Elektrotehničar

Ukoliko ste zainteresirani za polazak na ove programe osposobljavanja i željeli bi iskoristiti popust od 15%, unutar forme ispod ostavite svoje kontakt podatke kako bi vas kontaktirali iz Učilišta Studium. Prijava je informativnog karaktera i nije obvezujuća.

Za više informacija obratite se na jedan od niže navedenih kontakata:

  • Osijek – 031/201-193; osijek@uciliste.net 
  • Bjelovar – 043/430-430; bjelovar@uciliste.net
  • Vinkovci – 032/617-100; vinkovci@uciliste.net
  • Vukovar – 032/443-153; vukovar@uciliste.net
  • Županja – 032/831-854; zupanja@uciliste.net
  • Valpovo – 031/650-948; valpovo@uciliste.net
  • Zagreb – 01/551-58-74: zagreb@andragog.hr

Učilište Studium – škola po tvojoj mjeri

Info

Kategorija: Edukacije i osposobljavanja
Vrsta oglasa: Potražnja
Cijena: na upit
Država: Hrvatska
Datum objave oglasa: prije 8 mjeseci
Pregleda: 1112
Šifra oglasa: 40512

Predaj oglas

Klikni i besplatno predaj do 5 oglasa u Agroklub poljoprivredni oglasnik! Predaj oglas