Iskoristi jesen – prekvalificiraj se!

Kontaktiraj

Učilište Studium – ustanova za obrazovanje odraslih

Kontakt - Učilište Studium – ustanova za obrazovanje odraslih

Učilište Studium – ustanova za obrazovanje odraslih
Osijek +385 31 201 193; osijek@uciliste.net
Vinkovci +385 32 617 100; vinkovci@uciliste.net
Vukovar +385 32 443 153; vukovar@uciliste.net
Županja +385 32 831 854; info@andragog.hr
Valpovo +385 31 650 948; valpovo@andragog.hr
Zagreb +385 1 551 58 74: zagreb@andragog.hr
Bjelovar +385 43 430 430; bjelovar@uciliste.net

pogledaj sve oglase partnera

Cijena: 0,00 kn ≈ 0,00 €

Opis

Usmjeri karijeru u pravom smjeru! Pokreni se, promijeni sve! 

Učilište Studium je ustanova za obrazovanje odraslih koja prati trendove tržišta rada i prema stvarnim potrebama tržišta kroji svoje obrazovne programe.

U Učilištu Studium još kratko je otvoren natječaj za jesenski upis polaznika za sljedeća zanimanja:

  • Dentalni asistent 
  • Farmaceutski tehničar
  • Fizioterapeutski tehničar
  • Sanitarni tehničar
  • Njegovateljica
  • Gerontodomaćica 
  • Dadilja
  • Kozmetičar
  • Hoteljersko turistički tehničar
  • Kuhar
  • Konobar
  • Komercijalist
  • Prodavač
  • Veterinarski tehničar
  • Šumarski tehničar
  • Agrotehničar
  • Tehničar za računalstvo
  • Računalni tehničar za strojarstvo
  • Tehničar za mehatroniku
  • Građevinski tehničar
  • Elektrotehničar
  • Rukovatelj CNC strojevima
  • Tehničar vuče - strojovođa
  • Manevrist
  • Stručnjak za EU fondove
  • Stručnjak za javnu nabavu
  • Fitnes trener

Broj mjesta je ograničen!

Zauzmi svoje mjesto u ovogodišnjim grupama i usmjeri karijeru u pravom smjeru.

  • Stručni i kreativni predavači
  • Suvremeno opremljene učionice
  • Ugodna radna atmosfera
  • Veliki izbor programa
  • Dugogodišnje iskustvo

Za više informacija:
http://uciliste.net/

Osijek, Stjepana Radića 25
tel: +385 31 201 193
mob: +385 95 744 7444

Vinkovci, Ljudevita Gaja 18
mob: +385 91 376 1661

Vukovar, I. G. Kovačića 3
tel: +385 32 443 153
mob: +385 99 709 6058

Bjelovar, P. Preradovića 4
tel: +385 43 430 430
mob: +385 91 608 5000

Županja, Veliki kraj 40
mob: +385 99 223 2070

Valpovo, Vijenac Hrvatske Republike 8
tel: +385 31 650 948
mob: +385 99 801 5222

Učilište Studium – škola po tvojoj mjeri

Info

Kategorija: Edukacije i osposobljavanja
Vrsta oglasa: Ponuda
Cijena: 0,00 kn
Država: Hrvatska
Datum objave oglasa: 06.11.2019.
Datum izmjene oglasa: 11.11.2019.
Pregleda: 357
Šifra oglasa: 45061

Predaj oglas

Klikni i besplatno predaj do 5 oglasa u Agroklub poljoprivredni oglasnik! Predaj oglas